zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.

LOKALIZACJA

Ogromną zaletą kompleksu Polanki Park jest jego położenie. Strefa ochronna Uzdrowiska Kołobrzeg z dala od zgiełku śródmieścia. Bezpośrednie sąsiedztwo nadmorskiego parku, który łagodzi wiejące od strony morza wiatry. W parku wygodna ścieżka rowerowa R10, będąca częścią trasy Via Baltica. Zaledwie 350 metrów do szerokiej plaży, czyli kilka minut piechotą.

PLAŻA

Plaża jest niezatłoczona – zupełnie inaczej niż w centrum Kołobrzegu. Dociera się do niej ścieżką przecinającą nadmorski park. W pobliżu jest obszerna polanka  - piaszczysta wydma, na której można się opalać od kwietnia, korzystając z faktu, że od wiatru chroni to miejsce dookoła gęsty las.

Dla wielu osób zakup apartamentu w atrakcyjnym turystycznie miejscu, w czystym naturalnym otoczeniu, to sposób na wyrwanie się z wielkiego miasta, oderwanie od jego uciążliwości i wiecznego pośpiechu. To ludzie aktywni, świadomie dbający o swoje zdrowie. Biegają, jeżdżą na rowerze, pływają. Dla nich Polanki Parki to miejsce idealne. Mają pod ręką bezpieczną ścieżkę rowerową, mnóstwo tras do biegania albo maszerowania z kijkami. A przede wszystkim – czyste powietrze w nieograniczonej ilości. A kiedy pogoda nie sprzyja, do dyspozycji pozostają urządzenia strefy rekreacyjnej – siłownia, basen, sauna.

To prawdziwy luksus móc odpoczywać albo mieszkać na stałe w takich warunkach. Ale kiedy przyjdzie ochota na coś z atrakcji Kołobrzegu, do centrum jest stąd zaledwie pięć minut jazdy samochodem albo dwadzieścia pięć minut piechotą.

KOŁOBRZEG

Kołobrzeg pozytywnie się zmienia. Rozwija się uzdrowisko i baza noclegowa. Pod względem ilości udzielonych noclegów od 2014 r. powiat kołobrzeski zajmuje trzecie miejsce w Polsce tuż po Warszawie i Krakowie. Za tym idzie zwiększająca się z roku na rok liczba gości, a zatem chętnych na wynajęcie apartamentu. Z myślą o nich pojawia się również coraz więcej ofert rozrywkowych i kulturalnych. Rozwój miasta przyspieszy z pewnością budowana trasa S6/S11, która ułatwi dojazd do miasta.

MAPA

(94) 71 36 360

ul. Towarowa
78-100 Kołobrzeg

Copyright © Polanki Park 2017

SKONTAKTUJ SIĘ
Z POLANKI PARK

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz