zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.

IDEA

Polanki Park to projekt, na który wpływ miały w równym stopniu nasze doświadczenia, jak i sygnały płynące od klientów.  Zrealizowaliśmy kompleks komfortowych apartamentów składający się z pięciu segmentów połączonych ze sobą parterem, dzięki czemu z jednego do drugiego można przejść wspólnym korytarzem, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Budynek został zaprojektowany tak, aby uzyskać efekt swoistego mikroklimatu. Kształtem przypomina literę C, gdzie wewnątrz powstał dobrze nasłoneczniony, spokojny i zaciszny dziedziniec, chroniony od wiatru z nad morza. Na jego terenie powstały alejki spacerowe, ławki, zielone zakątki, jednym słowem – idealne miejsce wypoczynku.

KOMPLEKS REKREACYJNY

W skład inwestycji wchodzi m.in. wewnętrzny zespół basenowy, do którego z dowolnej części obiektu będzie można zejść dosłownie w szlafroku.  Tworzą go:  basen o wymiarach 6 x 17 m, basen dziecięcy, jacuzzi, sauna i sztuczna plaża pod dachem. Miejsce rekreacji dla całej rodziny, czynne przez cały rok. Latem na zewnątrz dodatkowo działa brodzik z mini zjeżdżalnią dla dzieci oraz plaża do opalania. Ta część obiektu jest wyposażona w okna harmonijkowe, które można latem rozsunąć i uzyskać efekt połączenia części wewnętrznej z zewnętrzną.  Już w maju, gdy jest ciepło, będzie można opalać się na zewnątrz, a wykąpać w basenie pod dachem. W strefie rekreacyjnej znajduje się również sala fitness.

To wszystko sprawia, że powstało miejsce idealne, aby aktywnie wypocząć i zregenerować siły z dala od zgiełku miasta i codziennych obowiązków.

GASTRONOMIA

Na potrzeby gastronomii przeznaczyliśmy odrębny lokal z tarasem zewnętrznym, który latem, kiedy to jest najbardziej potrzebne, powiększy powierzchnię restauracji. Z lokalu będą mogli korzystać mieszkańcy, goście oraz osoby z zewnątrz.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Dla najmłodszych są dwa baseny dziecięce (wewnętrzny i zewnętrzny), a także kryta bawialnia. Dodatkowo dwa place zabaw. Jeden dla dzieci młodszych, który znajduje się na chronionym od wiatru dziedzińcu wewnętrznym. Drugi, większy, dla dzieci starszych - z zupełnie innego typu urządzeniami do zabaw - ulokowany jest z drugiej strony budynku.

BIURO NAJMU

W części ogólnodostępnej znajduje się portiernia i biuro obsługi najmu, które pełni funkcję swoistej recepcji dla osób wynajmujących apartamenty. Tam goście załatwią wszelkie sprawy: zameldują się, odbiorą klucze, zgłoszą jakieś szczególne oczekiwania albo zamówią dodatkowe usługi, między innymi wypożyczą rowery.

(94) 71 36 360

ul. Towarowa
78-100 Kołobrzeg

Copyright © Polanki Park 2017

SKONTAKTUJ SIĘ
Z POLANKI PARK

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz