zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.

GARAŻE, KOMÓRKI, WINDY, PARKINGI

Dla jak największej wygody mieszkańców i ich gości pod całym budynkiem znajdują się odrębne zamykane garaże. Do tego na poziomie garaży powstały również komórki lokatorskie. Dla wielu osób komórka jest czymś niezbędnym, można w niej przechować wózek dziecięcy, rower, jak również wiele sprzętów używanych tylko sezonowo. Do garaży i komórek można zjechać bezpośrednio cichą i elegancką windą z dowolnej kondygnacji.

Oprócz parkingu ogólnodostępnego przewidzieliśmy również indywidualne miejsca postojowe na zewnątrz do użytku wyłącznie przez właścicieli i ich gości. Dostępne są również miejsca postojowe z możliwością postoju do 15 min w celu załadunku lub rozładunku bagaży. Przy wejściu do każdego z segmentów znajdują się stojaki na rowery oraz podjazdy dla wózków, co ułatwia poruszanie się po obiekcie osobom niepełnosprawnym, a także rodzicom z wózkami dziecięcymi.

WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA

Oferujemy naszym klientom wysoki poziom wykończenia apartamentów i mieszkań w formule pod klucz. Wystarczy przyjechać z własnymi meblami lub zlecić ich zakup na miejscu i można od razu zamieszkać lub przekazać apartament do wynajmu. W standardzie znajdują się do wyboru trzy rodzaje wykończenia łazienek, kilkanaście rodzajów paneli podłogowych i kilkanaście wzorów drzwi. Każde mieszkanie i apartament ma taras lub balkon wyłożony deskami z kompozytu drewna.

Dokładamy wszelkich starań, aby oddawane przez nas mieszkania były jak najbardziej dopasowane do Państwa wymagań.

TERENY ZIELONE

Apartamentowiec Polanki Park otoczony jest zielenią. Wychodzimy z założenia, że natury nikt nie podrobi, dlatego starych drzew nie traktujemy jak przeszkody dla budowy, ale odwrotnie – jako atut. Sporo takich drzew przesadziliśmy przy pomocy specjalistycznej firmy, aby dalej były częścią tego miejsca. Niektóre okazałe drzewa zostały odpowiednio podświetlone, co daje fantastyczny efekt wizualny. Na większości wewnętrznego dziedzińca powstały tereny zielone, a wśród nich alejki spacerowe, ławeczki, w myśl idei, że najefektywniej wypoczywa się w kontakcie z naturą.

(94) 71 36 360

ul. Towarowa
78-100 Kołobrzeg

Copyright © Polanki Park 2017

SKONTAKTUJ SIĘ
Z POLANKI PARK

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz