• Polski
 • Deutsch
 • English
 • Design

  Na wyraz estetyczny kompleksu Polanki Aqua oglądanego od zewnętrznej strony, z ulicy, największy wpływ będą miały balkony (każdy długi na całą szerokość mieszkania). Osłony balkonowe, wykonane ze szkła, zostaną ozdobione metodą sitodruku. Wzór na szybach nazwać można znakiem szczególnym, jednoznacznie identyfikującym inwestycję. Znak ten kojarzy się z falami lub wydmami. Kiedy ktoś popatrzy na obiekt z zewnątrz, odniesie nieodparte wrażenie, że balkony układają się w płynącą linię.

  Motyw fali obecny jest w logotypie i w wielu innych elementach identyfikacji obiektu. Odnajdziemy go również jako ozdobę ścian w strefie basenowej oraz na wykładzinach ciągów pieszych. Nawiązanie do znaku znajdzie się na wielu elementach inwestycji. Motyw fal i wydmy powita gości już bramy, spojrzenie na budynek również od razu nasunie jednoznaczne skojarzenia z morzem. Chodziło o uzyskanie spójności estetycznej. Dlatego urządzenie wnętrz budzi skojarzenia z piaskiem, wyrzuconym przez wodę na brzeg drewnem, bryzą. W holu pojawi się na przykład specjalnie dobrany piaskowiec w kolorze beżu, czyli w tonacji przypominającej plażę i jasny piasek.

  Nieprzypadkowe w swej formie jest również oświetlenie w holu. Lampy o płynnych kształtach mogą skojarzyć się z meduzami, ale równie dobrze z bąblami powietrza, kiedy głęboko nurkujemy. Ławki z kolei zaprojektowane są na kształt głazów lub drewnianych ostróg, które spotykamy na plaży. Wszystko to dodatkowo spotęguje wrażenie obcowania wśród wydm i fal.

  Wszystkie apartamenty oferujemy w standardzie wykończenia pełnego, a to oznacza, że będą one od razu gotowe do zamieszkania lub do zarabiania przy zakupie w celu komercyjnym. Pełne wyposażenie oznacza kompletne umeblowanie, zaopatrzenie we wszystkie sprzętu AGD, ale również w drobne elementy jak naczynia kuchenne, talerze, sztućce.

  Apartamenty będą dostępne w trzech wariantach aranżacji wnętrza:

  CLASSIC

  Pobierz kartę
  apartamentu z wykończeniem
  CLASSIC

  INDUSTRIAL

  Pobierz kartę
  apartamentu z wykończeniem
  INDUSTRIAL

  NATURE

  Pobierz kartę
  apartamentu z wykończeniem
  NATURE

  ;
  ;