• Polski
 • Deutsch
 • English
 • Woda pod niebem

  Wypełniony podgrzewaną wodą basen zewnętrzny charakteryzuje nieregularny kształt. Ulokowany w lekkim obniżeniu terenu, otoczony budynkami, stanowi miejsce zaciszne i nasłonecznione. Dotrzeć do niego można będzie wprost ze strefy saunowej lub z dowolnego punktu dziedzińca.

  Basen podzielony będzie na dwie części – płytszą, przeznaczoną dla dzieci oraz strefę dla dorosłych. W pierwszej znajdą się służące dziecięcym zabawom atrakcje wodne, w tym mini wodospad. Druga, rekreacyjna, z zanurzonymi w wodzie ławeczkami, pozwoli oddać się relaksowi i działaniu słońca każdemu, kto zechce.

  Wiele elementów, które zaplanowaliśmy w ramach rozrywki wykorzystującej wodę, pomyślane zostało w bardzo oryginalny sposób i na pewno docenią to goście aquaparku. Basen zewnętrzny chcemy uruchamiać już w maju, by wydłużyć możliwość korzystania ze strefy zewnętrznej. Oczywiście pogoda może przeszkadzać, bo nie do końca jest przewidywalna, ale biorąc pod uwagę doświadczenie ostatnich lat, liczymy na to, że tak zwana wielka majówka oznaczać będzie inaugurację dostępności wszystkich wodnych atrakcji w Polanki Aqua.

  ;
  ;