• Polski
 • Deutsch
 • English
 • Zarabiaj

  Szanowni Państwo,

  Kołobrzeg ma status dynamicznie rozwijającego się kurortu całorocznego, odwiedzanego przez ponad milion gości w roku. Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości w opcji wynajmu może przynieść roczną stopę zwrotu wyższą niż przy tradycyjnych lokatach bankowych. Lokal w kurorcie jest zatem nie tylko sposobem na spędzenie urlopu, lecz także bezpiecznym sposobem na uzyskanie dodatkowych, bezobsługowych przychodów. Klient, który kupuje u nas apartament z myślą o jego wynajmowaniu, nie musi się martwić bieżącym zarządzaniem. Rekomendujemy współpracę ze sprawdzonym partnerem firmą BalticON Sp. z o. o., która świadczy kompleksową usługę zarządzania apartamentami, w tym dozorem, sprzątaniem, poszukiwaniem chętnych na noclegi oraz obsługą gości. Poniżej prezentacja naszego partnera.

  O BalticON Apartments

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu apartamentami na Osiedlu Polanki, Polanki Park i Nadmorskie Tarasy w Kołobrzegu. Przyjęliśmy w tym czasie ponad dwadzieścia tysięcy gości z kraju i z zagranicy. Pozwoliło nam to wypracować wysoką jakość zarówno w zakresie przygotowania apartamentów, jak i obsługi gości. Obecnie Apartamenty BalticON Polanki Park są w czołówce najlepiej sprzedających się miejsc noclegowych w Kołobrzegu oraz zostały wyróżnione nagrodą Guest Review Award za 2020 rok z notą 9.1 przy aż 768 opiniach od gości (źródło booking.com). Apartamenty BalticON Nadmorskie Tarasy mogą pochwalić się notą 9.2, a w sumie wszystkie nasze apartamenty oceniono 1151 razy!

  Biuro BalticON Nadmorskie Tarasy

  Biuro BalticON Polanki i Polanki Park

  Co wyróżnia BalticON Apartments?

  Rolą naszej firmy jest zapewnienie Państwu bezobsługowych przy chodów z wynajmu lokalu. W tym celu proponujemy kompleksową usługę zarządzania apartamentem obejmującą dozór, sprzątanie, aktywne pozyskiwanie najemców oraz obsługę gości. Ogromnym atutem współpracy z naszą firmą jest fakt prowadzenia biur najmu bezpośrednio na terenie realizowanych przez dewelopera inwestycji. Wynika to z naszej strategii koncentrowania się na konkretnych obiektach, a nie na pojedynczych apartamentach rozmieszczonych w różnych częściach miasta i okolicy. Wykorzystujemy to skutecznie przy działaniach marketingowych promując się jak wyposażone w wiele atrakcji obiekty hotelowe z dużym wyborem apartamentów w każdym z nich.

  Nasze biura pełnią rolę recepcji hotelowych dostępnych tylko dla gości apartamentów obsługiwanych przez firmę BalticON. W biurach goście są meldowani, otrzymują wszystkie niezbędne informacje, dokonują płatności lub zamawiają dodatkowe usługi. Takie udogodnienia przekładają się na wyższe zadowolenie naszych gości, a tym samym zwiększają odsetek klientów powracających i rekomendacji. Kolejnym ważnym atutem współpracy z nami jest korzystanie z zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie IT i E-marketingu m.in:

  • Nowoczesny system recepcyjno-hotelowy umożliwiający Państwu dostęp za pomocą loginu i hasła do kalendarza rezerwacji swojego apartamentu oraz systemu rozliczeń,
  • Channel Manager, moduł synchronizujący wszystkie kanały sprzedaży pobytów w Państwa apartamencie minimalizujący możliwość wystąpienia pomyłki lub nałożenia się kilku rezerwacji w tym samym terminie dla danego apartamentu,
  • Intuicyjny system sprzedaży pobytów bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową umożliwiający rezerwację i płatność online z poziomu wybranego apartamentu.

  WYPOCZYWAJ I ZARABIAJ z BalticON Apartments

  Przekazując apartament do obsługi firmie BalticON możecie Państwo elastycznie łączyć funkcję second home dla własnych pobytów z zarabianiem w pozostałych okresach. Dokładne wyliczenia przychodów z wynajmu oraz szacunkowej stopy zwrotu przygotowujemy po otrzymaniu kwoty netto apartamentu, natomiast obok prezentujemy, jak w przybliżeniu się one kształtują w odniesieniu do lat działalności obiektu

  BalticON Apartments oferuje:

  • biuro najmu na terenie inwestycji,
  • całoroczny, regularny nadzór nad stanem technicznym lokalu,
  • prezentację Państwa apartamentu na stronie internetowej balticon.eu,
  • prezentację Państwa apartamentu na fan page’u facebook.com/BalticON,
  • profesjonalną sesję zdjęciową Państwa apartamentu,
  • działania promocyjne w ramach SEM (search engine marketing), czyli pozycjonowanie oraz linki płatne w wyszukiwarce Google,
  • kampanie reklamowe w sieci Google Display Network,
  • współpracę z wiodącymi serwisami branżowymi i touroperatorami,
  • kampanie internetowe,
  • doradztwo w zakresie wyposażenia apartamentu,
  • wysokie standardy przygotowania apartamentu dla wynajmującego,
  • brak opłaty wstępnej i kosztów stałych,
  • konkurencyjna stawka za zarządzanie apartamentem,
  • wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i reklamowej.

  Mamy nadzieję, że powyższe argumenty i przewagi rynkowe sprawią, że zechcą się Państwo z nami spotkać, omówić szczegóły oraz zapoznać się z estymatem przychodów z wynajmu i stopą zwrotu w oparciu o cenę netto apartamentu, proponowane ceny wynajmu i prognozowane obłożenie.

  Zapraszamy do współpracy

  BalticON sp. z o.o.
  tel.(48) 602-241-444, tel.(48) 604-662-999
  e-mail: biuro@balticon.eu
  www.balticon.eu
  www.facebook.com/BalticON

  ;
  ;