• Polski
 • Deutsch
 • English
 • Idea

  Polanki Aqua to już trzecia inwestycja firmy ulokowana w rejonie ulicy Wylotowej w Kołobrzegu. Wcześniej (w latach 2010-2016) powstały Polanki, czyli ponad 300 apartamentów i mieszkań w siedmiu sąsiadujących ze sobą obiektach, zielone skwery, plac zabaw dla dzieci, zewnętrzny basen kąpielowy. Pomyślane i zrealizowane jako spójna całość, ogrodzona i dozorowana.

  Sukces skłonił nas, by pójść za ciosem. Dzięki temu w latach 2016-2017 powstały Polanki Park – jeden duży budynek składający się z pięciu segmentów z ponad 200 apartamentami i mieszkaniami oraz bogatym zapleczem rekreacyjnym.

  Polanki i Polanki Park wiele łączy. Utrzymane w podobnym stylu architektonicznym i klimacie estetycznym niemal zlewają się w jedno. Zresztą wielu kołobrzeżan już nie mówi, że jedzie na ulicę Klonową tylko właśnie „na Polanki”. Szybko wrosły one w zbiorową świadomość. Stały się marką i rozpoznawalnym miejscem, co potwierdza „miastotwórczy” charakter naszej działalności.

  Polanki Aqua powstają około 400 metrów dalej, z wykorzystaniem doświadczeń czerpanych z poprzednich realizacji oraz z uwzględnieniem inspiracji płynących ze strony nabywców i gości wynajmujących apartamenty. Również obecny projekt doskonale wpisuje się w naszą ideę tworzenia charakterystycznych miejsc. Łacińskie słowo „aqua” w nazwie wyraźnie wskazuje na główny wyróżnik, którym jest rekreacja z wykorzystaniem wody i nawiązanie do nadmorskiego położenia.

  ;
  ;